Yamaha Bass Kitare

Shitet nga: Mike Hurley 12 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

195 EUR   225 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Yamaha RBX270J Bass Kitare me Stagg BA60 amplifier (zmadhues) dhe me cante Ritter.

Shume pak e perdorur, ne gjendje perfekte.

Nuk bej nderrime, cmimi eshte fiks.

Te interesuarit te kontaktoni ne telefon -045305745.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim