Dj shqiprimi

Shitet nga: shqiprim 10 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Dj shqiprimi & doni ofrojm zerim me qir aper dasma dhe ahengje tuaja familjare per mbremje rinore etje etje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim