MIKSET

Shitet nga: Mehdi Neziri 22 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Instrumentet muzikore,instrumentet jan ne gjendje te rregullt te gaqme per perdorim, Instrumentet quhen EURO POWER PMP 4000 1600W 16 CHANAL SMADHUS PHONIC MAX 2500 PLUS PROFESSIONAL AMPLIFIER RATED OUTPUT 750 W.CH 4 OHM POSEDON EDHE POSTELEN E ZMADHUESVE DHE TE AULTOPARLANTVE TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NR TE TELEFONIT EDHE NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim