PAISJE PER STUDIOMIC KARTEL PC MUNITOR

Shitet nga: studio 02 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten paisjet ne foto jan shum pak te perdorura , te them se mic vetem 1 kg esht e inqisuar shiten per arsye te kohes qe nuk kam te merrem me to te lajm vetem blersit serioz , te gjitha paisjet jon ne rregull 100% jan te markave te njohura si dhe shiten se bashku ju flm,bejm ndrrim me ndonje sint korg m3 te ruajtur dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim