pajaqall 007

Shitet nga: mergim 11 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes krossovers fetbak per zerin kualitetin per mikrofon si dhe per muzik live
INFO (viber+37744408187)
044.910.110. 044.408.187 049.408.187
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim