RISI NT.FATI NE MALISHEV - PRIZREN SJELL MJETE ..

Shitet nga: FATI NE MALISHEV 11 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NT FATI NE MALISHEV


- NJOFTIM KLIENT TE NDERUM MJETET MUZIKORE PROFESIONALE GJINDEN NE PRIZREN -FATI NE QENDREN E MALISHEVES KA DY PIKA TE SHITJES


NT FATI NE MALISHEV BEN SHITJEN E SHUM ARTIKUJ ME SHUMIC DHE PAKICPERSHKIMET E DISA ELEMENTEVE

QERAMIK LLOJE TENDRYSHME MODELE METEREJA

GRANIT / PARCELON 50X50 – 60X60 ETJ

KABINA DUSHI MODELE TE NDRYSHME THJESHTA , MASAZH , ETJ ETJ

MJETE ELEMENTARE PER BANJO GJITH QKA QE IDUHET BANJOS TUAJ

ELEMENTE PER NXEMJE QENDRORE GJDO SEN QE DUHEN

MOBILERI MODELET ME TEREA QE DALIN NE TREG IGJENI NE FIRMEN .


‘’FATI’’ NE MALISHEV


KUZHINA MODELE TE NDRYSHEM SIPAS DESHIRES TENDE KEM KUZHINA ‘’GORENJE , MAKENODI ETJ ETJ

TOVOLIN USHQIMI MODELE TE NDRYSHME MERMER DRU MEDIAPAN ETJ

TOVOLINA MESI . MERMER, DRU,GJAM,MEDIAPAN,ETJ ETJ

FOTELE LLOJE LLOJE TE NDRYSHEM MODELE METEREA

DHOMA GJUMI PER TERRITUR DHE PER FEMI MODELE METEREA

NDRIQIM PER SHTEPIN TUAJ MODELE METEREA NE TREG

LLED ME DIKITRON QE EBAN NDEZJEN EDHE NDRRIMI I NGJYRAVE DHE PA DIKITRON KEM LLED E

SHUM SHUM LLOJE TE NDRIQIMIT ME SHUMIC DHE PAKIC

MATERIAL PER RRYM GJDO SEN QE IDUHET SHTEPIS TUAJ

TEKNIK TE BARDH-MAKINA LARSE-FRIZ – ENLARSE- ETJ ETJ

TEKNIK MUZIKORE FIRMAT METENJOHURA EUROPIANE

DYNACORD‘’ JBL ‘’ WHARFEDALE ‘’ CAF ‘’ SPE ‘’ PIONER ‘’ ETJ ETJ

SI DHE MJETE MUZIKORE FAMILARE PER AHENGUJ JAN SHUM TEMIL PO DHE JAN ME NI QMIM

SHUM TE LIR QE EPERBALLON GJDO FAMILE.

FATI NE MALISHEV ESHT PERFACUS PER KUMUNEN E MALISHEVES

‘’ GORENJE ‘’ DHE ‘’ DIGITALB ’’

TEK NE MUNTEGJENI EDHE DEKORIME SHTEPIAKE PIKTURA MODELE TE NDRYSHEM

EANI NA VIZITONI NE FIRMEN FATI NE MALISHEV DOTE BINDENINAVIZITONI EDHE NE FAQEN


www.facebook.comfati malishev nderrmarrje


JU MIR PRESIM FALIMINDERIT PER MIR KOPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim