Zerim

Shitet nga: dj noti 09 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
dj noti ju argeton neper dasma fejesa ahengje te ndryshme familjare si dhe neper party te ndryshme ju mirpresim

tel. 045/586 597 044/ 433 527

email dj_noti@live.com

viber 045/ 586 597

qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim