100% Brand New Original Korg

Shitet nga: Hendrik Alberta 19 Sht 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 65 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Kronos
100% produkte origjinale të markave të reja ... Shitet të gjitha llojet e Elektronikës së Konsumatorit .... Të gjithë Blerësit e interesuar dhe seriozë duhet të kontaktojnë në WhatsApp +15084178154 ..... Për të gjitha çmimet e lira dhe të përballueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim