Sintizajzer Korg X3 i pershtatshem per nxenes

Shitet nga: Dreni 02 Sht 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Model Tjeter
Shitet Korg X3 ne gjendje perfekte i pershtatshem per nxenes te shkolles muzikes ,poashtu edhe Bassist ,ka ngjyra te rregullume per basist ,Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim