Shitet korg m3

1 300 EUR

Shitet nga: Endrit 19 Maj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Korg
Modeli
Pa
Shitet korg m3 esht i ardhur nga zvicra dhe shum pak i perdorur
Leaflet
Në fillim