ritme nga me te fundit

Shitet nga: bedri 01 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
ritme nga me te fundit komplete per korg 1x.2x.3xdhe 4x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim