Ritme te fundit

Shitet nga: Korg 25 Sht 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
ritme per te gjitha llojet e Korgave pa 1x .pa2x pa 3x dhe pa 4x per 3x dhe 4x jan live ritme me nipar drumsa te mixuara perfekt per te gjitha zhanret komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim