Ritme

Shitet nga: Korg 02 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
rime per korg pa 1x.pa2x per 3x edhe 4x setet jan live me nipar drumsa te kompletuara nuk i ka askush ne KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim