Risi Risi KORG PA2X sikur I Ri

Shitet nga: KORG PA2X 10 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Korg pa2x shum I Rujtur me
Full Set Darsmave dhe Party Ahenge te Ndryshme
256MB Ram Memory pluse Extra Hard Drive
KUFERIN SPECIAL PER KORG PA2X
ju mir presim njerzi serioze
VIBER: +38343744406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim