Urgjent shiten Korg pa3x Le (i pa perdorur)

Shitet nga: Korg Dje 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Shitet sinti Korg pa3 Le ne gjendje perfekte, i kompletuar me ritme dhe ngjyra!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim