URGJENT SHITEN SINDAT KORG PA 2 X PRO

Shitet nga: Alush 09 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
SHITEN SINDAT KORG PA 2X PRO NE GJENDJE SHUM TE MIRE TE ARDHUR NGA GJERMANIJA NE KOSOVE JANE PERDORUR VETEM 2 ORE I KA TE GJITHA NGJYRAT E INSTALUARA I KA QANTAT E VETA.

-SHITET SINDI TJETER KORG ME DEFEKT
-SHITET MIKSETA NE GJENDJE TE MIRE
-SHITET SLEVI NE GJENDJE TE MIRE.
-SHITEN 2 SMADHUES GJIBIELL NJENI E KA NJI ZVUQNIK TE DEMTUAR POSEDON TE GJITHA KABLLOT PER SINDA ,MIKSETE,SLEV, SI DHE PER SMADHUES DIKUN RRETH 20 metra PER HOLLESI TE TJERA NA KONTAKTONI NE TEL 044109030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim