korg prophecy

Shitet nga: alban zulfiu Dje 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Prophecy
korg prophecy ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim