Hohner accordion (e vjetër), Verdi I model

Shitet nga: Enis 03 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

89 EUR   99 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne gjendje te mire, por ka nevoje per riparime te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim