Piano gjysem koncertale

Shitet nga: Piano 12 Tet 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet piano gjysem koncertale arsye e shitjes mos perdorimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim