RITME PER KORG

Shitet nga: korg 30 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
ritmet per te gjitha llojet e korgit pa.50.60.80.800.700.900.600.1000.pa1x.2x 3x .4x ritme per te gjitha zhanret popullore tallava tehno moderne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim