Sint

Shitet nga: Rina 09 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
sint per fillestar , ne gjendje te rregullt per me shum kontaktoni ne whatsapp ose viber +38344866218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim