Shitet piano e ardhur nga Zvicra

Shitet nga: PRIVATE 05 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Piano eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga zvicrra posedon edhe nje karrike. Çmimi sipas marreveshjes.
Kontakti vetem ne viber apo whatsapp
+38344771342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim