Sint shkollor

Shitet nga: Sami Mustafa 04 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Sint shkollor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim