Piano - Petrof

Shitet nga: Skender 29 Korr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Instrumente
Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Petrof
Shitet piano ne gjendje te rregullt.
Skender
044260270
Leaflet
Në fillim