Shitet nje sintt - piano per music live

650 EUR

Shitet nga: Hasan Reka 03 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Eshte e ardhur nga Gjermania, e pa perdorne thjeshte ishte nje dhurat e femiut tim kur ishte me I vogel.
Ne gjendje perfekte
Kush eshte I interesuar lirishte le te me kontakton dhe per me e pa live.
Leaflet
Në fillim