Sint Roland

Shitet nga: Rinor 13 Tet 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Roland
Modeli: Model Tjeter
Sint Roland xp60
Whatsapp +37745542088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim