Publikuar: Jan 16 2021 05:06

Shitet sinti Casio

EUR

Publikuar: Jan 16 05:06
Shikime: 35
Shitet Casio,
Sinti eshte ne gjendje shume te mire, dhe punon super.
Nuk ka asnje demtim fizik.
Sinti ka adapterin e vet origjinal, si dhe kutine e vete.

Per me shume info lajmerohuni ne tel: 049436855
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
35
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049436855

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione