Publikuar: Qer 16 2022 08:13

Korg m50 dhe korg TR, ndrrim me korg pa600

EUR

Publikuar: Qer 16 08:13
Shikime: 230
Music workstation
Korg m50, me set perfekt.
Korg m50 eshte me modul te korg m3, touch me te mir se m3 dhe lexon komplet programin e korg m3 sepse eshte komplet i njejt ne modul....nuk eshte sempller po me setin qe e ka eshte mese i mjaftueshem per kualitetin e ngjyrave...eshte shum praktik per transport me nje peshe shum te leht prej 6.76 kg....

Korg tr ne gjendje teknike ok, i perdorur

Ndrrim me korg pa600
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
230
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044154483

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione