Publikuar: Gush 09 2022 10:54

Korg M3 - Korg Pa800 Shitje Serijoze

Publikuar: Gush 09 10:54
Shikime: 487
Korg M3 dhe Korg P800 te dy sintat shiten ne menyr perfekte dhe shum te ruajtur kan Ngjyra te Instrumenteve dhe Ritman Popullore dhe te ndryshme per Ahenge Darsma Party etj

Ju lutem vetem njerzit seriojz dhe te interesuar
Ju faliminderit

Mundeni edhe ne email edhe ne Whatsapp me ber pytje flm +4917680807828
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
487
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione