Shitet Piano

1 EUR

Shitet nga: Erhan 22 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Piano Burger & Jakobi.
Piano eshte e ardhur nga Zvicrra dhe eshte ne gjendje te mire teknike.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione