PIANO - PIANINO .... PIANO - PIANINO .... PIANO ..

Shitet nga: Bajram Behluli Dje 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim piano - pianino fantastike.

Transporti falas !!

Cmimet e volitshme....

Gjithashtu, bejme edhe akordime dhe servisime te tyre .

Gjendemi ne Gjilan.

Kontakti : , 045 633 880, 049 396 988, 044 280 255, (044 344 081)Gjithashtu në Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim