Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

Shitet nga: Bajram Behluli 13 Tet 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesim piano - pianino fantastike.

Transporti falas !!

Cmimet e volitshme....

Gjithashtu, bejme edhe akordime dhe servisime te tyre .

Gjendemi ne Gjilan.

Kontakti : , 045 633 880; 049 396 988, 044 280 255 Gjithashtu në Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim