➡️Kurse per muzike / Piano Kendim e tj LEXO ⬅️

Shitet nga: DGT - Music 12 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
* * * KURSE PËR MUZIKË * * *

Organizojmë kurse për gjitha grup-moshat
Për :
➡️Piano ( Sint ) 🎹
➡️Këndim 🎤
➡️Kitare 🎸
➡️Studio - Rec &Mix / Master 🔴

➡️Bëjmë dhe inqizime të këngëve popullore ,
për femijë e tj..
----------------------------------------
Info :
Prishtine Veternik
+37745/555/466📞
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
FACEBOOK :

https://m.facebook.com/PianoKendimStudioRecMixMaster/

YOUTUBE :

https://www.youtube.com/channel/UC0R3X8T-iBQ0LUkFkGiSEqw?view_as=subscriber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim