Korg Pa800

Shitet nga: Shqipron Mehmeti 11 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg Pa800 ne gjendje trregullt me ritma shum tmir qmimi 850 euroNr. kontaktues 045505135 vendi : Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim