Korg Pa800

Shitet nga: Shqipron Mehmeti 12 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg Pa 800 n gjendje t rregullt me ritma dhe ngjyra shum t mir Qmimi 950


Nr.kontaktus 045505135: Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim