Korg prophecy

Shitet nga: Korg 05 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 40 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg prophecy ne gjendje shume te mir ngjyra tulifare osht gati e re shume pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim