KORG TR 61

Shitet nga: Bajram 19 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet KorgTr 61key i përdorur.
E kam perdorur ne vende te ndryshme si kafiqa, darsma etj per zhanre te ndryshme te muzikes. 4 notat e para nuk jan funksionale. Disa prej butonave jan pak te demtuar, por sinti nuk ka asnje problem funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim