KORG TR 61

Shitet nga: Bajram 10 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg Tr me 61 taste. Punon me SD card memory, kam shum ngjyra ne dispozicion qe i jap bashk me sint.
5 tastet e para jane fabrikisht me defekt, perndryshe sinti eshte plotesisht ne funksion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim