Organo Farfisa - Italy

Shitet nga: Argjend Halili 28 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Organo Farfisa - Italy.
Prodhim i Vitit 1968
E perdorur, ne gjendje te mire dhe e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim