Pianino

Shitet nga: Adrian 05 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Pianino ne gjendje shume te mire,

Shih fotografite per detaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim