URGJENTISHT Sintin korg pa 50

Shitet nga: sintiii 26 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes urgjentisht sintin korg pa 50me te gjitha ritmet e nevojsheme per muzik si dasma dhe ahengje te ndryshme.sinti posedon ritmet shot tallava oriental 7/8 12/8 def etj meni fjal tip top per qet model sintit i punon qdo pull vjen e provon edhe bindesh vet.044 440 260 edhe viber me qet numer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim