Velga muzikore

Shitet nga: Liri 16 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Vegla muzikore nga Austria !!!
Te pa perdorura siq shihen edhe n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim