Yamaha psr a1000

Shitet nga: ekrem 09 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 32 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Yamaha psr a1000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim