4 bassbina 18 2 satelita 15

Shitet nga: Armend 29 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shes 2 bassbina 18 b&c
2 bassbina 18 Hk
2 satelita 15 Apm anglez
Boxat janë në gjendje shum te mirë gjithqka punon perfekt.i jap me qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim