4 bassbina 2 satelita

Shitet nga: Armend 17 Qer 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Pershendetje..
Shes 4 bassa B&C 18 dhe 2 satelita 15 anglez
Stubat punojn mir dhe janë në gjendje te mirë.
Te interesuarit mund ti testojn ne qdo lloj menyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim