bas bina ev gladiator g118

Shitet nga: ev 18 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes dy bas bina ev gladiator g118
shuum te mira
per ma teper foto vib 38344528304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim