DYNACORD F 1153

Shitet nga: privat Dje 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
DYNACORD F 1153 dhe SLEVI PM 2600 shom te rujtura prej GJERMANIJE per me gjerrsisht ne tel,044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim