DYNACORD JBL

Shitet nga: privat Dje 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim