DYNACORD XA 28

Shitet nga: privat 03 Gush 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
DYNACORD XA 28 komplet sistemi 2 F 12 CWH dhe 4 F 17 PWH 1 XA 2600 po sa ka ardhur prej GJERMANIJE dhe se eshte shum e rujtut per me teper ne tel 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim