Shes Boksat dhe mikseten

0 EUR

Shitet nga: Feliks 10 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
shes boksat Eminenc dhe basbinat Ev dhe mikset LD sistem 2x800 wat jan ne gjendje te mir teknike mikseta po thuaj se e re me qant te veten 16 kanalshe asht per me shum info Viber +38649828815
Leaflet
Në fillim